Usługi pielęgniarskie

Co należy rozumieć pod tym pojęciem? Są to m.in. wszystkie te usługi, które znajdują się na mojej stronie w oddzielnych zakładkach. Nie wyczerpuje to oczywiście tematu, ponieważ zakres czynności w ramach opieki pielęgniarskiej jest dużo większy. Niemniej odrębny opis poświęciłam tylko tym usługom, które skierowane są do największej grupy pacjentów. Informacje o wszelkich innych – niewymienionych oddzielnie, jak np. sprawdzanie czystości głów u dzieci (w szkołach, przedszkolach bądź domach) – przekazuję indywidualnie osobom zainteresowanym.

Świadczenie usług pielęgniarskich wiąże się nie tylko z prawidłowym ich wykonywaniem, ale też z właściwą interpretacją stanu pacjenta zarówno przed, jak i po zabiegu. Niezwykle istotnym elementem jest również odpowiednie podejście do chorego – nie tylko jako pacjenta, ale przede wszystkim jako człowieka.

Moje doświadczenie pozwala mi skutecznie pokonywać trudne sytuacje, z którymi czasem mają problemy młode pielęgniarki, a które w następstwie wywołują u pacjentów uraz do przeprowadzania pewnych zabiegów. Bardzo często spotykam się z lękiem pacjenta przed wkłuciem igły (pobranie krwi, zastrzyk, kroplówka) lub ogólnym lękiem bądź niechęcią do opieki pielęgniarskiej. To ostatnie dotyczy najczęściej osób starszych i nierzadko zgorzkniałych z powodu niewłaściwej opieki, której wcześniej doznali.

Umiejętnie przełamuję tego typu uprzedzenia, dzięki czemu moi stali pacjenci darzą mnie całkowitym zaufaniem.

Świadczenie profesjonalnych usług pielęgniarskich możliwe jest tylko w przypadku dysponowania specjalistycznym sprzętem. Moje wyposażenie obejmuje m.in. aparat do EKG z możliwością interpretacji, aparat do INR, przyrządy do pomiarów ciśnienia, poziomu cukru we krwi etc.

Wszystkie zabiegi przeprowadzam w domu pacjenta, zakładach pracy, szkołach, przedszkolach itp.

Moje usługi pielęgniarskie adresowane są do mieszkańców szeroko pojętej aglomeracji warszawskiej.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Posiadane uprawnienia:

Zaświadczenie o prawie wykonywania zawodu nr 4110237 P, wydane przez Warszawską Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych. Nr rejestru indywidualnej praktyki pielęgniarskiej 419814110237, wydane na podstawie art. 25e ust. 1 ustawy z dnia 5 lipca 1996 r. o zawodach pielęgniarki i położnej oraz uchwały Nr 52/III/2010 Prezydium Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych z dnia 19 stycznia 2010 r.Świadczenie usług pielęgniarskich wiąże się nie tylko z prawidłowym ich wykonywaniem, ale też z właściwą interpretacją stanu pacjenta zarówno przed, jak i po zabiegu. Niezwykle istotnym elementem jest również odpowiednie podejście do chorego – nie tylko jako pacjenta, ale przede wszystkim jako człowieka.
Świadczenie profesjonalnych usług pielęgniarskich możliwe jest tylko w przypadku dysponowania specjalistycznym sprzętem. Moje wyposażenie obejmuje m.in. aparat do EKG z możliwością interpretacji, aparat do INR, przyrządy do pomiarów ciśnienia, poziomu cukru we krwi etc. Wszystkie zabiegi przeprowadzamw domu pacjenta, zakładach pracy, szkołach, przedszkolach itp.

Moje doświadczenie pozwala mi skutecznie pokonywać trudne sytuacje, z którymi czasem mają problemy młode pielęgniarki,a które w następstwie wywołują u pacjentów uraz do przeprowadzania pewnych zabiegów.

Bardzo często spotykam się z lękiem pacjenta przed wkłuciem igły (pobranie krwi, zastrzyk, kroplówka) lub ogólnym lękiem bądź niechęcią do opieki pielęgniarskiej.
To ostatnie dotyczy najczęściej osób starszych i nierzadko zgorzkniałych z powodu niewłaściwej opieki, której wcześniej doznali. Umiejętnie przełamuję tego typu uprzedzenia, dzięki czemu moi stali pacjenci darzą mnie całkowitym zaufaniem.