Kontakt

Na wstępie ważna informacja: gdy jestem u pacjenta, to na ogół mam wyłączony telefon. Myślę, że nikt z Państwa nie chciałby być pod opieką pielęgniarki prowadzącej nieustanne rozmowy telefoniczne. Dlatego też proszę o wyrozumiałość, jeśli w danej chwili nie będzie można się do mnie dodzwonić. Postaram się jak najszybciej oddzwonić. Można także wysłać mi wiadomość SMS bądź e-mail. Odpowiem najszybciej, jak to będzie możliwe.

Moje dane kontaktowe:

Usługi pielęgniarskie Danuta Szczęsna
Pielęgniarka warszawa
tel. 504-104-328

e-mail: biuro@uslugipielegniarskie.eu

Całodobowe usługi pielęgniarskie – Warszawa i okolice

Zapraszam również do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.Świadczenie usług pielęgniarskich wiąże się nie tylko z prawidłowym ich wykonywaniem, ale też z właściwą interpretacją stanu pacjenta zarówno przed, jak i po zabiegu. Niezwykle istotnym elementem jest również odpowiednie podejście do chorego – nie tylko jako pacjenta, ale przede wszystkim jako człowieka.
Świadczenie profesjonalnych usług pielęgniarskich możliwe jest tylko w przypadku dysponowania specjalistycznym sprzętem. Moje wyposażenie obejmuje m.in. aparat do EKG z możliwością interpretacji, aparat do INR, przyrządy do pomiarów ciśnienia, poziomu cukru we krwi etc. Wszystkie zabiegi przeprowadzamw domu pacjenta, zakładach pracy, szkołach, przedszkolach itp.

Moje doświadczenie pozwala mi skutecznie pokonywać trudne sytuacje, z którymi czasem mają problemy młode pielęgniarki,a które w następstwie wywołują u pacjentów uraz do przeprowadzania pewnych zabiegów.

Bardzo często spotykam się z lękiem pacjenta przed wkłuciem igły (pobranie krwi, zastrzyk, kroplówka) lub ogólnym lękiem bądź niechęcią do opieki pielęgniarskiej.
To ostatnie dotyczy najczęściej osób starszych i nierzadko zgorzkniałych z powodu niewłaściwej opieki, której wcześniej doznali. Umiejętnie przełamuję tego typu uprzedzenia, dzięki czemu moi stali pacjenci darzą mnie całkowitym zaufaniem.